A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tool CasualPatcher
#1
Mivel nem igazán találni olyan patchert, aminek ne lenne valamilyen hibája, (és érdekes még ha fizetsz érte sem nagyon kapsz olyat, aminél minden profi és szuper lenne) (pl elindításkor egy kis időre befagy, a csík nem tölt be maxosra hanem x%-on megáll, pedig már le van patchelve, esetleg nem ellenőrzi rendesen a fájlokat, és hasonlók) vagy esetleg csak valami oknál fogna nem akarja az igazat éppen a patcher, és b*szik dolgozni, akkor jól jöhet egy "átmeneti" megoldás.

Éppen ezért összedobtam egy KONZOLOS patchert c++-ban, amiben semmi csicsa nincs, de a lényeget tudja: PATCHEL.

Epic fícsörZzzz:
  • PATCHEL (holllllllllllllyyyyyyyyyyyy Jesusssss) rendesen
  • Ha végzett elindítja a klienst (akár argument is megadható, sok értelme mondjuk nincs neki) ÉS BEZÁRJA MAGÁT (woooooooooooooooow)
  • Unicode karaktereket kezel (ez nem vonatkozik jelen pillanatban a fájlnevekre, szal ékezetet nem adja fájlnevekben), szóval a konzolban lehet ékezetet írni

Érdemes tudni / figyelembe venni:
  • A stringek HEX-ben láthatóak, szóval az argumentet is könnyen meg lehet nézni (ez egyébként szinte az összes patcherre igaz).
  • A patcher KONZOLOS. Nincs menci GUI hozzá és minden bizonnyal nem is lesz. Ez nem arra készült, hogy szervert nyiss vele, (persze a jó kis régimódi DOS-os ablaknak is van egy feelingje, de lehet, hogy a legtöbb player ezt nem értékelné (sadly)) csupán csak egy tartalék/vész megoldásnak készült, illetve példakódnak sem utolsó a dolog.
  • A webes generátort csak gyorsba kikaptam valahonnan, azt nem én csináltam. Egyébként a legtöbb generátorral kompatibilis. (MD5-öt használ ellenőrzésre)
  • 2015-ös VS-t használtam a project írásához, és egyelőre többi vshez nem csináltam projectet és meg sem néztem rajtuk.
  • Esetlegesen szükséges lehet a futtatásához a
    [Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]
  • A patcher beállítása roppant egyszerű, main.cpp megnyitásakor kiszúrja a szemed.
  • A weben a client mappába kell tenni a dolgokat.
Minden más ami esetleg lemaradt: találd ki (lol)


Csatolt fájl(ok)
.7z   CasualPatcher1.0.7z (Méret: 28.31 KB / Letöltések: 187)
[Kép: TMgIQ4y.png]
[Kép: otB5XU8.png]
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég