A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FunyWorld
#1
Sziasztok ki akartam bontani a funyworld klienst de az eix fajlok hianyoznak hogy birom kiszedni a binbol valaki regen irta hogy csak le kel futani egy pyton kodot ?
#2
(2016-07-31, 12:29 PM)Ganzi Írta: [Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]Sziasztok ki akartam bontani a funyworld klienst de az eix fajlok hianyoznak hogy birom kiszedni a binbol valaki regen irta hogy csak le kel futani egy pyton kodot ?

[Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]
próbáltad rajta? Vagy konkrétan neked az eix fájlok kellenek?
[Kép: TMgIQ4y.png]
[Kép: otB5XU8.png]
#3
(2016-07-31, 12:59 PM)masodikbela Írta: [Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]
(2016-07-31, 12:29 PM)Ganzi Írta: [Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]Sziasztok ki akartam bontani a funyworld klienst de az eix fajlok hianyoznak hogy birom kiszedni a binbol valaki regen irta hogy csak le kel futani egy pyton kodot ?

[Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]
próbáltad rajta? Vagy konkrétan neked az eix fájlok kellenek?

Nem pont az de 1/2fajt kicsomagol aztan kilep
#4
Milyen packeknél csinálja ezt? Esetleg van olyan, amelyiket teljesen végig viszi?
[Kép: TMgIQ4y.png]
[Kép: otB5XU8.png]
#5
(2016-07-31, 01:10 PM)masodikbela Írta: [Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]Milyen packeknél csinálja ezt? Esetleg van olyan, amelyiket teljesen végig viszi?

egyiknel se ment vegig vertek fegyverek vanak bene
#6
(2016-07-31, 01:13 PM)Ganzi Írta: [Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]
(2016-07-31, 01:10 PM)masodikbela Írta: [Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]Milyen packeknél csinálja ezt? Esetleg van olyan, amelyiket teljesen végig viszi?

egyiknel se ment vegig vertek fegyverek vanak bene
A FunnyWorld2 Kliensét én is próbáltam ''bontani'' de hasonló a levédése mint a Nöxtösnek.
#7
(2016-08-01, 11:02 AM)Tihamér Írta: [Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]
(2016-07-31, 01:13 PM)Ganzi Írta: [Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]
(2016-07-31, 01:10 PM)masodikbela Írta: [Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]Milyen packeknél csinálja ezt? Esetleg van olyan, amelyiket teljesen végig viszi?

egyiknel se ment vegig vertek fegyverek vanak bene
A FunnyWorld2 Kliensét én is próbáltam ''bontani'' de hasonló a levédése mint a Nöxtösnek.

de nekem bontja is csak pl kibont 15 fajt aztan behal
#8
(2016-08-01, 11:02 AM)Tihamér Írta: [Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]
(2016-07-31, 01:13 PM)Ganzi Írta: [Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]
(2016-07-31, 01:10 PM)masodikbela Írta: [Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]Milyen packeknél csinálja ezt? Esetleg van olyan, amelyiket teljesen végig viszi?

egyiknel se ment vegig vertek fegyverek vanak bene
A FunnyWorld2 Kliensét én is próbáltam ''bontani'' de hasonló a levédése mint a Nöxtösnek.

Köze nincs hozzá Smile más kliensen is tapasztaltam ilyet, éppen a probléma okára próbálok rájönni...
[Kép: TMgIQ4y.png]
[Kép: otB5XU8.png]
#9
pl [Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.] klienset hibatlanul bontota ebol van is mit lopni plechito ide pakolja be amiket modelez Big Grin
#10
(2016-08-01, 12:10 PM)Ganzi Írta: [Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]pl [Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.] klienset hibatlanul bontota ebol van is mit lopni plechito ide pakolja be amiket modelez Big Grin

Ahhoz a klienshez semmi-sem szükséges, mivel simán ki lehet olvasni indítóból az LZO-t.. hiszen a megszokott helyen tárolja + az Index fájlok sem hiányoznak. Cool


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég