A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Metin szobrok
#1
Sziasztok (Remélem itt jó helye lesz a témának) Legendary barátom kért meg hogy ezt osszam meg veletek a mi nyelvünkön. Ha valakit érdekel akkor őt keressétek meg. Skype: gf.legendary

"
Helló mindenkinek,

Szia emberek Metin2-ben ..



Előfeltétel: Aki szeret engem, a Metin2 nagy rajongója, néha megpróbálta online keresni, ha a PG vagy a játékszámok méretarányú reprodukciói vannak,

sajnos nem találtam eredményt, ezért úgy döntöttem, hogy magam csinálom.



A beszélgetés során kapott különböző kérések után, ahol bemutattam a Metin2 Warrior modelljeimet:

[Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]


[Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]
Úgy döntöttem, hogy megnyitok egy szálat a piacon egyéni bélyegképek eladására.



Az eladásra kerülő modellek exkluzívak, mert ABS-ben nyomtattak, és kézzel díszítettek.

Az árakat a feldolgozás és a felhasznált anyagok órái alapján számítják ki, amelyek közé tartoznak a következők: megerősített ABS nyomtatás, gitt alkalmazása, csiszolás, alapozó és kézi festés.





A PM-ben kéréseket fogadunk el, vagy az alábbiakban írjuk meg a megjegyzéseket a PG-kkel, sziklákkal, mob, lovakkal, logóval stb.



A kész modellek azok, amelyekből közzéteszem a képeket, és már meg is állapodnak.



Itt van az árlista:



40,00 € - Body PG (harcos, sura, ninja, sámán, lycan): beleértve a nyomtatást, a csiszolást, a fugázást, a festést és a fényes felületet. Ez a páncél típusától függ, mivel több vagy kevésbé nehéz és pontos munka lehet.

10,00 € - Fegyver: beleértve a nyomtatást, a csiszolást, a festést és a fényes felületet. Ez a fegyver típusától függ, mivel több vagy kevésbé nehéz és pontos munka lehet.

15,00 € - Rock metin: beleértve a nyomtatást, a vakolást, a festést és a fényes felületet

5,00 € - M2 embléma: nyomtatás, csiszolás, festés és fényes befejezés

30,00 € - Ló: beleértve a nyomtatást, a csiszolást, a festést és a fényes befejezést

9,00 € - Standard alap: egyedi szilárd ABS-ben (zöld, szürke, fekete, fehér)

18,00 € - PRO alap: (terephatás) hamis fűvel és kövekkel, beleértve a ragasztót, és minden szükséges befejeződés


SZÁLLÍTÁSI IDŐK: 3-4 nap.
SZÁLLÍTÁS OLASZORSZÁGON 11,00 €
A RENDELÉSEKRE VONATKOZÓ RÉSZVÉTEL 110,00 EUR A SZÁLLÍTÁS INGYEN
LEHETSÉGES, HOGY ALKALMAZHATÓ 10% KEDVEZMÉNY CSOPORTOS RENDELÉSEKRE.



______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ELADÓ MÓDOK
Megjegyzés: egyes képeknél a modellek nyersebbnek tűnnek, mint az élőben, mert közvetlen fénynek vannak kitéve, és a fényképek nagyon közel kerülnek.

Shamana fekete ruha 75,00 € (logóval)
Magic Sura 75,00 € (logóval)
Warrior Hwang ló € 130,00 (logóval)
Warrior Hwang 58,00 € (ajánlat)
"
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég