A téma értékelése:
  • 1 szavazat - átlag 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ingame itemshop eladó
#1
Ayy. 

Már legalább fél éve vettem Entétől egy itemshopot, amihez járt egy achievement rendszer is. Meg ugye az achievement shop, és egy voteshop amit könnyen ki lehet kapcsolni. Semmire se használtam végül úgyhogy ideje megválnom tőle. Nem vagyok egy átverős típus, aki akarja bizonyítja. 
50 euróért a tiéd (75 euróért vettem, még mindig annyiba fáj). Alkudozás, cserélgetés meg ilyesmik nem játszanak. 
Az itemshopot teszteltem az tökéletesen működik, az achievementet nem, de gondolom, hogy működik ha már fizettem érte.
Csak PayPal utalást fogadok el, írj egy üzenetet ha érdekel a cucc.
Ha elakadsz vele, egy minimális supportot tudok vállalni, de azt sem garantálom.





[Kép: a992f1caf6.jpg]
[Kép: 29ad2e601e.jpg]
Csak komoly jelentkezőket várok, nem kell a hülyítés. Ha kell megveszed 50 euróért, ha sokallod akkor ne is írj üzenetet.

Bugo out.
#2
Adok érte 5€-t, csak hogy legyen is rá vevőd Wink



C̖̣͓͇̐ͫ̄ͭ̅̅͂͟o҉͖͚̣̺̫ͅn͖̭̰̆̿̿t̔̍̐̾̔̿̚̕o͓̗̲̬̝͋ͭͩ̈ͥͪl̢ͦ̐ͨ ̹͑͂ͨ̌͜i̮͍̭̠͚̮ͦs̫̟̣͗̏ͤ ̳̮̲̦̯̫͔́a̿ͦ̑̚n̠̟̥̠̊̆ ̧͉̬̙̯̘́̏Ì̧l̶͚ͣl͂̎̇ͭ̆ͫ̾͝u̜̞̰͕ͨ̊͟s͍̩̲͈ͅͅiͥͭ̂̋҉͈̫̞ṓ̝͍̼͙͎͔̄n̞ͭͩ͆ͭ͑̐.̹͔͓͖̝̠̏͂̔͐̂̎͠ͅ


#3
(2017-07-30, 07:02 PM)P3NG3R Írta: [Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]Adok érte 5€-t, csak hogy legyen is rá vevőd Wink

Köszi papám a bumpot. Blush


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég