A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Detroit SF
#1
Elkelt
Válaszol
#2
(2020-07-18, 03:26 PM)opelastra12 Írta: [Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]Elkezdtem továbbfejleszteni a korábbi projektemet és úgy döntöttem, hogy ha lenne rá érdeklődő akkor el is adnám / vásárói igény szerint fejleszteném.





A videó egy kis ízelítő, nem mutatja be a teljes projektet, szóval ha kérdésed van keress fel privátban.


Hát ezeket mindenki be tudja tenni lassan.
Nem olyan nehéz rájönni a titkára
Válaszol
#3
Okádék, ahogy kinéz. Sick



C̖̣͓͇̐ͫ̄ͭ̅̅͂͟o҉͖͚̣̺̫ͅn͖̭̰̆̿̿t̔̍̐̾̔̿̚̕o͓̗̲̬̝͋ͭͩ̈ͥͪl̢ͦ̐ͨ ̹͑͂ͨ̌͜i̮͍̭̠͚̮ͦs̫̟̣͗̏ͤ ̳̮̲̦̯̫͔́a̿ͦ̑̚n̠̟̥̠̊̆ ̧͉̬̙̯̘́̏Ì̧l̶͚ͣl͂̎̇ͭ̆ͫ̾͝u̜̞̰͕ͨ̊͟s͍̩̲͈ͅͅiͥͭ̂̋҉͈̫̞ṓ̝͍̼͙͎͔̄n̞ͭͩ͆ͭ͑̐.̹͔͓͖̝̠̏͂̔͐̂̎͠ͅ


Válaszol
#4
[Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]Spoiler:

Ittasan bárkinek megmondom az őszinte véleményemet akár face2face pár szóval gátlástalanul, ahogy az itt is történt.
Az avatar meg egy random guglis kép 2016-ból. De minek is említem meg, hiszen neked még ennyi sincs, na nem mintha érdekelnének ilyen dolgok, mint kinek mi az avatárja ezen, azon vagy amazon a fórumon.



C̖̣͓͇̐ͫ̄ͭ̅̅͂͟o҉͖͚̣̺̫ͅn͖̭̰̆̿̿t̔̍̐̾̔̿̚̕o͓̗̲̬̝͋ͭͩ̈ͥͪl̢ͦ̐ͨ ̹͑͂ͨ̌͜i̮͍̭̠͚̮ͦs̫̟̣͗̏ͤ ̳̮̲̦̯̫͔́a̿ͦ̑̚n̠̟̥̠̊̆ ̧͉̬̙̯̘́̏Ì̧l̶͚ͣl͂̎̇ͭ̆ͫ̾͝u̜̞̰͕ͨ̊͟s͍̩̲͈ͅͅiͥͭ̂̋҉͈̫̞ṓ̝͍̼͙͎͔̄n̞ͭͩ͆ͭ͑̐.̹͔͓͖̝̠̏͂̔͐̂̎͠ͅ


Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég