A téma értékelése:
  • 1 szavazat - átlag 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Metin2 MediaWiki skin
#1
Ha tényleg egy komoly szerveren dolgozol amihez nem árt egy wiki, akkor ez egy tökéletes kiindulópont.
Ha nem muszáj nem írom le a telepítését, ha van egy cseppnyi logikád már meg is tudod csinálni.

Kép:
[Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]Spoiler:

Letöltés:
[Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]Spoiler:

Jelszó:
[Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]Spoiler:
Válaszol
#2
(2018-01-22, 06:04 PM)BAG Írta: [Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]Gerçekten bir wiki'ye zarar vermeyen ciddi bir sunucuda çalışıyorsanız, bu mükemmel bir başlangıç noktasıdır.
Yüklemenizi yazmak zorunda değilseniz, bir sürü mantığınız varsa yine de yapabilirsiniz.

resmi:
[Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]Spoiler:

İndir:
[Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]Spoiler:

Şifre:
[Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]Spoiler:



bunu nasıl yapıyoruz bilgi vedeaçıklama verseniz ?
Válaszol
#3
(2018-01-24, 02:33 PM)kadirayas Írta: [Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]bunu nasıl yapıyoruz bilgi vedeaçıklama verseniz ?

Güncel [Kép: b277c5ffb43011a356200198cf76b22d.svg]
Válaszol
#4
(2018-01-24, 02:33 PM)kadirayas Írta: [Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]
(2018-01-22, 06:04 PM)BAG Írta: [Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]Gerçekten bir wiki'ye zarar vermeyen ciddi bir sunucuda çalışıyorsanız, bu mükemmel bir başlangıç noktasıdır.
Yüklemenizi yazmak zorunda değilseniz, bir sürü mantığınız varsa yine de yapabilirsiniz.

resmi:
[Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]Spoiler:

İndir:
[Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]Spoiler:

Şifre:
[Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]Spoiler:



bunu nasıl yapıyoruz bilgi vedeaçıklama verseniz ?


Ha ha ha Smile)) Sahtekar seni.. Sen dur seninle Türk mahkemelerinde görüşeceğiz Gül ile birlikte Wink

Notés: Ez a személy nem illik a DevCore.hu platformhoz. Ő hamis és csaló. Ne habozzon tenni mindent, amire szüksége van.

[Videó: [Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]]
Válaszol
#5
Ahhh man stfu with this bullshit. Learn some english. If you want it, download it and don't say nothing in your language. Only hungarian and english allowed here. Get it? [Kép: b277c5ffb43011a356200198cf76b22d.svg] You nem illik a devcore.hu platformhoz too if you can't even write a correct word in ANGOL NYELV BOIM. Ő hamis és csaló. Ne habozzon angolt tanulni és használni.
Válaszol
#6
Én elkészítettem egy kezdetleges wikipédiát (a wiki.metin2ből) de nem igazán sikerült. Olyan problémám volt hogy amikor megírtam a küldetésthez az elérést  ( {{Kezdőlap/Küldetések}} ) Majd beleírtam amiket kell kiraktad a Kezdőlapra és utána nem lehetett szerkeszteni. Kitöröltem és utána már nem is jelent meg ilyen hogy "Küldetések" (Persze mikor újra kezdtem) Kérhetnék egy kis segítséget tőletek? Köszönöm
Válaszol
#7
(2018-01-22, 06:04 PM)Bág Írta: [Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]Ha tényleg egy komoly szerveren dolgozol amihez nem árt egy wiki, akkor ez egy tökéletes kiindulópont.
Ha nem muszáj nem írom le a telepítését, ha van egy cseppnyi logikád már meg is tudod csinálni.

Kép:
[Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]Spoiler:

Letöltés:
[Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]Spoiler:

Jelszó:
[Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]Spoiler:

Thank you,
WwW.MT2Master.NeT
[Kép: mt2master.png]
Válaszol
#8
(2018-01-24, 02:33 PM)kadirayas Írta: [Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]
(2018-01-22, 06:04 PM)BAG Írta: [Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]Gerçekten bir wiki'ye zarar vermeyen ciddi bir sunucuda çalışıyorsanız, bu mükemmel bir başlangıç noktasıdır.
Yüklemenizi yazmak zorunda değilseniz, bir sürü mantığınız varsa yine de yapabilirsiniz.

resmi:
[Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]Spoiler:

İndir:
[Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]Spoiler:

Şifre:
[Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]Spoiler:



bunu nasıl yapıyoruz bilgi vedeaçıklama verseniz ?

A rendszer telepítéséhez wiki szerkesztő információra van szüksége. Képzetlen barátom :)

[Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]
[Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]

+ Creative Commons License :P
[Videó: [Csak regisztrált felhasználók láthatják ezt a tartalmat.]]
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég